صفحه خبرهای سایت

اخبار سایت
 

محصولات بهداشتی – درمانی اُلی ژن

 

جان بی جمال جانان میل جهان ندارد

<<حضرت حافظ>>

 

محصولات بهداشتی – درمانی اُلی ژن تولید می شوند تا زیبایی و شادابی را به شما هدیه دهند.در این راستا خود را متعهد می دانیم که:

1- همگام با دانش روز دنیا باشیم.

2- بهترین و موثرترین فرمولاسیون ها را تدارک ببینیم.

3- از با کیفیت ترین مواد اولیه و موثر استفاده کنیم.

4- زیباترین بسته بندی را تدارک ببینیم.

5- در شرایط استاندارد و مطابق موازین علمی تولید کنیم.

6- تست های لازم برای حصول از کیفیت مطلوب محصولات را انجام دهیم.

7- به زنجیره مناسب نگهداری و توزیع محصولات توجه کنیم.

8- در برابر مصرف کننده مسئول باشیم و همواره منافع او را در نظر بگیریم.

9- به انتقادات گوش دهیم.

10- نوآوری سرلوحه کار ما باشد.

11- و از همه مهمتر در راه اعتلای کشور عزیزمان ایران کوشا باشیم.

 

 

ماموریت ما

زیبایی در انحصار کسی نیست و ھر کس می تواند به روش انحصاری خود زیبا باشد. برند اُلی ژن بر این فلسفه بنا شده است.

 

شرکت آرین زیست جم تولید کننده محصولات بهداشتی - درمانی اُلی ژن درتلاش است با بهره گیری از دانش روز دنیا و با کیفیت ترین مواد موثر و با تولید در شرایط کاملا استاندارد به شما کمک کند زیبا تر، آراسته تر و شاداب تر شوید.

 

 

 

اُلی ژن محصولات خود را به این ترتیب ارائه می نماید:

 

محصولات پوست

-          برای همه نوع پوست :
پوست به عنوان خارجی ترین اندام بدن نقش مهمی در حفاظت، ایمنی و زیبایی دارد. اندامی با این اهمیت در معرض انواع واکنش های فیزیولوژیک و بیوشیمیایی داخلی بدن، عوامل محیطی، آلودگی ها و مواد آسیب رسان می باشد. لذا نگهداری صحیح از پوست وظایف خود را بهتر و کاملتر انجام دهد.

 

برند اُلی ژن گروهی از محصولات را تدارک دیده است که استفاده روزانه از آنها به افزایش کیفیت و راندمان عملکرد پوست منجر می شوند.

-          ضد آفتاب ها:

 

نور خورشید دارای طیف متنوعی از اشعه های UV و IR می باشد. نور خورشید علیرغم آنکه برای سلامتی ضروری ست، در عین حال برخی از اشعه های آن زیان هایی نیز دارد. به خصوص برای افرادی که به طور طولانی مدت در معرض آن هستند.

 

محصولات ضد آفتاب اُلی ژن در دو SPF 30 و 50 و برای پوست های مختلف طراحی شده اند تا با جذب اشعه های مضر مانع بروز عوارض آنها شوند. این کرم ها همزمان حاوی مواد ضدچروک، مرطوب کننده و تقویت کننده پوست شما نیز می باشند که استفاده از آنها به بازسازی پوست و افزایش کیفیت و شادابی آن کمک می کنند. 

-          پوست چرب و آکنه دار:

 

در پوست چرب ترشح سبوم (چربی) از غدد مربوطه زیادتر از حد معمول است. این مسأله باعث می شود پوست بیشتر در معرض آکنه(جوش)، جذب آلودگی های محیطی، لکه و تیرگی قرارگیرد. رژیم غذایی، مصرف دارو، سن، ژنتیک و عوامل محیطی از جمله فاکتورهای مؤثر روی چربی پوست هستند.

محصولات پوست های چرب و آکنه دار اُلی ژن باعث کنترل ترشح چربی، پاک کردن سطح پوست از چربی و باز شدن منافذ پوستی می گردد.

-          محصولات حاوی عصاره خاویار:

خاویار از با ارزشترین و گرانبهاترین مواد غذایی موجود در دنیا می باشد که مرغوبترین آن از تخم ماهی خاویار ایرانی تهیه می شود. خاویار علاوه بر ارزش های غذایی، سرشار از فسفولیپیدها، پروتئین های ویژه و مواد معدنی ست که همگی از اجزاء مهم تشکیل دهنده ساختمان سلول ها هستند.

محصولات پوستی حاوی خاویار این شرکت یک گروه فرآورده لوکس بوده که از عصاره تخم خاویار تازه تهیه شده و برای جوان سازی، استحکام بخشیدن و تغذیه پوست استفاده می شوند.

 

-          مراقبت ویژه از پوست:

گاهی پوست به دلایلی مانند افزایش سن، مسائل ارثی و برخی بیماری ها نیاز به مراقبت ویژه ای دارد. این مراقبت با مواد مؤثره خاص، تغذیه ویژه پوست، حفظ رطوبت آن و حفاظت از آن در مقابل آسیب های مختلف تأمین می شود.

محصولات مراقب ویژه اُلی ژن حاوی مواد مؤثره تخصصی و البته گرانبها هستند. این محصولات از آسیبهای پوستی کاسته و نقش مهمی در زیبایی و شادابی پوست ایجاد می کنند.

 

-          ویژه بدن:

پوست بدن یا اندام ها به دلیل پوشیده شدن توسط لباس زیاد در معرض دید و توجه نمی باشد، اما این مطلب نافی نیاز به نگهداری مناسب از آن نیست.

از آنجا که برند اُلی ژن خود را برندی فراگیر برای بهداشت و زیبایی بدن می داند، در این راستا نیز محصولاتی را تولید کرده است. در تولید این محصولات نیز اصول برند اُلی ژن مانند اثر بخشی، نداشتن عوارض جانبی و کمک به تقویت و نگهداری پوست رعایت گردیده است.

 

-          ویژه بانوان:

ما برآنیم تا با بهره‌گیری از دستاوردهای علمی روز دنیا و با اتکا به متخصصان مجرب شرکت در زمینه‌ فرمولاسیون برتر و استفاده از مواد اولیه‌ با کیفیت از تامین کنندگان معتبر جهانی نظیر: Mibelle سوئیس و BASF آلمان ، همواره با کیفیت‌ ترین و به روزترین فرآورده‌های تخصصی بهداشتی - درمانی را به شما عرضه کنیم .

 

محصولات مو

 

-          مناسب ریزش مو:

ریزش مو، عارضه ای شایع به خصوص در میان آقایان است، اگر چه خانم ها نیز به دلایلی دچار آن می شوند. عمده دلایل ریزش مو مسائل ژنتیکی، افزایش سطح هورمون مردانه در بدن، بیماری، عوارض دارویی، رژیم های غذایی و نیز بارداری و شیر دهی در خانم هاست.

محصولات ریزش موی اُلی ژن به گونه ای طراحی و فرموله شده اند که بتوانند از ریزش مو با علل گوناگون جلوگیری کنند. این محصولات دارای مواد مؤثره ای برای مقابله با اثرات هورمون های مردانه می باشند. به علاوه حاوی مواد محرک رویش مو، انرژی زا و تغذیه کننده هم هستند.

 

-          بهداشت و مراقبت از مو:

وظیفۀ اصلی این محصولات شستشوی است، اما همچنین حاوی مواد مؤثره ای هستند که به مو حالت، حجم، شفافیت و شانه پذیری نیز می دهند.

 

محصولات کمک درمانی

 

-          کرم اسکارفیت:

گاهی علیرغم همه مراقبهایی که از پوست می شود برخی عوارض و بیماریها به پوست می شود. رفع این عوارض نیاز به محصولاتی دارد که از مواد موثره قویتر و دارای اثر درمانی در فرمولاسیون آنها استفاده شده باشد. گروه محصولات کمک درمانی اُلی ژن حاوی اینگونه مواد هستند.

 

-          کرم رماتکس:

گاهی علیرغم همه مراقبهایی که از پوست می شود برخی عوارض و بیماریها به پوست می شود. رفع این عوارض نیاز به محصولاتی دارد که از مواد موثره قویتر و دارای اثر درمانی در فرمولاسیون آنها استفاده شده باشد. گروه محصولات کمک درمانی اُلی ژن حاوی اینگونه مواد هستند.

ارتباط با ما:

برای ارتباط با یک بازاریاب  و جهت هرگونه پیشنهاد از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید :

پست اکترونیک :1bazaryab.com@gmail.com

 39 تهران ، خیابان ستارخان ، سه راه تهران ویلا ، نبش کوچه مهرسر ، برج اداری تجاری تهران ویلا ، طبقه 6 ، واحد

تماس : 67584 021